Výuka

Výuka ve windsurfingu dle výkonnosti

1.etapa ZAČÁTEČNÍCI

Seznámení s teorií windsurfingu, vybavením, zákonitostmi větru a nouzovými způsoby návratů na břeh. Nácvik ovládání plachty a plováku na suchozemském trenažéru. Nácvik rovnováhy na vodě bez plachty + paddleboarding. Vytažení plachty na WS prkně na vodě, rozjezd, jízda na boční vítr, nácvik obratu Re - proti větru, návrat. Nácvik stoupání proti větru. Výuka probíhá na plovácích o výtlaku cca 200 litrů. Výstupní dovednosti - řízená jízda mezi 2 bójkami tam a zpět

2.etapa POKROČILÍ

Je určena pro surfaře, kteří zvládají jízdu na boční vítr, obrat Re a dokáží se vrátit do místa startu. Obsahem druhé etapy je zdokonalení jízdy na boční vítr, seznámení s jízdou v trapézu a s nástupem do skluzu, jízda v poutkách, nácvik obratu po větru - halzy. Dle výkonnosti a váhy surfaře nácvik probíhá na plovácích o výtlaku 190 - 140 litrů se sklopnou středovou ploutví.

3.etapa POKROČILÍ

Jízda ve skluzu a v poutkách. Stoupání proti větru na plovácích bez středové ploutve o výtlaku 110 - 160 litrů. Nácvik halzy ve skluzu a nácvik plážového a vodního startu.

4.etapa VÝKONNOSTNÍ

Trim plachet pro závody, technika jízdy, slalom, taktika závodu, kondiční příprava, technika jízdy na moři a ve vlnách, skoky z vody. Plováky od 80 - 130 litrů.

Výuka tenisu

Výuku provádíme v několika organizačních formách

Kurzy pro skupiny 5 až 6 účastníků

Individuální výuka - trénink

Skupina 2-3 účastníků

Team building akce

Made by GRM © 2020 , All Rights Reserved